Notice: Undefined index: userLang in /home/users/infointravel/public_html/ciekawemazury/gotoPoint.php on line 9
Iława - Hotel - Restauracja STARY TARTAK - Ciekawe Mazury
logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB logoutKontakt Lang_plLang_de
O 

Iława - Hotel - Restauracja STARY TARTAK (Iława)

resize
Autor informacji : tadeusz1
Data utworzenia informacji : 03-04-2012 10:47:45
Autor modyfikacji : tadeusz1
Data modyfikacji informacji : 03-04-2012 10:50:13
Iława - Hotel - Restauracja STARY TARTAK
pdf

Iława (niem. Eylau, prus. Īlawa)


Historia i architektura

Kompleks hotelowo-restauracyjny powstawał etapami. W 2006 roku wybudowano restaurację, a w roku 2008 wmurowano kamień węgielny pod budowę hotelu. Architektura hotelu nawiązuje do stylu charakterystycznego dla Warmii i Mazur od XVI do końca XIX wieku. Wykorzystywano go głównie w budownictwie miejskim i zamkowym. System słupowo-ryglowy pospolicie jest nazywany murem pruskim. Zarówno przy budowie hotelu, jak i restauracji wykorzystano stare techniki ciesielskie. Wszystkie drewniane elementy zostały wykonane ręcznie.

Hotel Stary Tartak**** w Iławie

Hotel zajmuje powierzchnię 1850 m². Do dyspozycji gości oddajemy: 43 nowocześnie wyposażone pokoje znajdujące się na 3 piętrach, Restaurację, Buffet, Lobby Bar, Hotelowe Spa, Salę konferencyjną i Gabinet Kosmetyczny. Bezprzewodowy Internet w hotelu oraz restauracji. W bliskim sąsiedztwie Hotelu znajduje się Aquapark.

Dla wygody gości w hotelu znajdują się dwie windy, w tym jedna jest przeszklona. Wystrój korytarzy jest utrzymany w stylu nawiązującym do charakteru budynku: kostki kamiennej, kołków drewnianych. Pokoje urządzone są w stylu nowoczesnym, jasne przestronne, z dużymi biurkami dla gości biznesowych. Łazienki są nowoczesne i wykonane z kamienia.

Hotel przyjazny dzieciom

Obok budynku znajduje się nowoczesny plac zabaw. Gościom z małymi dziećmi dostawiamy bezpieczne łóżeczka. Na życzenie gościa dostarczamy podgrzewacze i sterylizatory do butelek oraz zabawki. Hotel posiada pokoje rodzinne, które są ze sobą połączone ze względu na wygodę rodziców i bezpieczeństwo dzieci. A w restauracji na małego smakosza czekają specjalnie dla niego przygotowane dania, np. zestaw małego wędkarza.

więcej informacji

cords

Współrzędne:
Szerokość : 53.5955
Długość : 19.5542

Zapraszamy do uzupełnienia opisu
 
Podziel się:   FacebookWykoptwitter.comFlaker.plDiggPingerNasza klasaGoogle BookmarksBlipnijGoogle buzzMaildel.ocio.us
Google Map