Notice: Undefined index: userLang in /home/users/infointravel/public_html/ciekawemazury/gotoPoint.php on line 9
Zalesie Mazury Active Spa - Ciekawe Mazury
logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB logoutKontakt Lang_plLang_de
O 

Zalesie Mazury Active Spa (Zalesie)

resize
Autor informacji : tadeusz1
Data utworzenia informacji : 14-03-2012 22:31:05
Zalesie Mazury Active Spa
pdf

Zalesie Mazury Active Spa - niepowtarzalne miejsce w sercu Warmii i Mazur.

Idealne położenie Ośrodka Wypoczynkowego niedaleko Olsztyna (18 km) a jednocześnie w strefie ekologicznej z dala od „wydeptanych” kurortów Mazur dają Ci i Twojej Rodzinie wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem. W Zalesiu błyskawicznie zapomnisz o wszystkich trudach i troskach dnia codziennego.

Zalesie Mazury, to wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, wspaniała kuchnia dostarczająca uciech podniebienia, przepiękne mazurskie plenery, ponad 3,5 hektarowy teren ośrodka pełen zieleni, bliskość lasu i jeziora oraz Mazurskie Spa zapewniające niezapomnianych doznań dla ciała i ducha.

Raj na Mazurach dla rodzin z dziećmi

W Zalesiu Mazury Active Spa mali Goście są najważniejsi!

Nasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009" za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)! Więcej informacji na temat wypoczynku z dziećmi na Mazurach w naszym ośrodku znajdą Państwo tutaj.

Spa na Mazurach

Nasze Mazurskie SPA oferuje Państwu szereg zabiegów odprężających i pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także masaże relaksacyjne oraz terapeutyczne. Odwiedzając nasze SPA na Mazurach będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z: sauny suchej i infrared, łaźni parowej, jacuzzi, kąpieli relaksacyjnych oraz wielu innych atrakcji.

Dodatkowo nasz ośrodek oferuje dużo propozycji dla aktywnych osób chcących spędzić czas na łonie natury zaczynając od zajęć Nordic Walking a kończąc na rowerowych wycieczkach. Więcej informacji na temat wypoczynku w naszym SPA na Mazurach znajdą Państwo tutaj.

cords

Współrzędne:
Szerokość : 53.83
Długość : 20.7366

Zapraszamy do uzupełnienia opisu
 
Podziel się:   FacebookWykoptwitter.comFlaker.plDiggPingerNasza klasaGoogle BookmarksBlipnijGoogle buzzMaildel.ocio.us
Google Map